Fundacja Likejon - nagłówek
Strona startowa!  
Frakcja Lubelskich Oddolnieaktywizujących Tajemniczych Animatorów - FLOTA jako sieć animacyjna i rzecznicza środowiska osób niesłyszących w województwie lubelskim Milczący przewodnik – pilotażowy projekt dostosowania e-administracji do potrzeb osób głuchych i niedosłyszących

Zamigaj.pl

Zamigaj.pl, marka Fundacji Likejon, to grupa certyfikowanych tłumaczy i wykładowców języka migowego od lat związana ze środowiskiem osób g/Głuchych i słabosłyszących.Zamigaj.pl

Naszym celem jest dostawa specjalistycznych usług z wykorzystaniem języka migowego (PJM lub SJM) wspieranych przez nowoczesne technologie IT i wideo, a także popularyzacja samego języka migowego.

W codziennej pracy zespół nasz współpracuje z administratorami sieci, programistami, filmowcami i montażystami zarządzającymi zapleczem technicznym naszej szerokiej oferty.

Oferujemy tłumaczenia on-line języka migowego, gdzie tłumaczymy w czasie rzeczywistym rozmowę z osobą g/Głuchą. Zajmujemy się realizacją i montażem filmów wideo tłumaczących treści stron i prezentacji na język migowy. Prowadzimy kursy i szkolenia indywidualne i zorganizowane języka migowego w trzech poziomach zaawansowania. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenie w języku migowym konferencji lub spotkań.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się ze stroną www.zamigaj.pl!

 
 
 
 
Do góry!   Drukuj!   Mapa serwisu!
Nasz profil na Facebooku!  
Copyright © 2009-2013 Fundacja Likejon
Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom - od nas to rzut moherowym beretem!